Vpis v Vrtec Prevalje (v enoti Vrtec Krojaček Hlaček z Oddelkom Šentanel in Vrtec Leše) bo potekal od 4. do 15. 3. 2024. Vloga za vpis in vprašalnik (obvezna priloga vlogi za NOVINCE) bosta na voljo na spletni strani vrtca, v obeh enotah vrtca (pri oglasni deski pri vhodu) in v računovodstvu OŠ – od 1. 3. 2024.

Vloga za vpis in vprašalnik za novince sta sedaj na voljo na spletni strani!

Vlogo z vprašalnikom oddate od 4. do 15. 3.:

• po pošti (priporočeno pismo – OŠ Franja Goloba Prevalje – Vrtec Prevalje, Polje 4, 2391 Prevalje),
  • skenirano po elektronski pošti na naslov mojca.polanc1@guest.arnes.si,
  • na dnevih odprtih vrat,
  • osebno v vrtcu pri pomočnici ravnateljice (hodnik levo pri glavnem vhodu) ali v knjigovodstvu OŠ (po predhodnem dogovoru).

Vabljeni, da se z otrokom oglasite na DNEVIH ODPRTIH VRAT:

ENOTA VRTEC KROJAČEK HLAČEK

• torek, 5. 3. 2024, 17.00
  • ponedeljek, 11. 3. 2024, 17.00

ODDELEK ŠENTANEL in ENOTA VRTEC LEŠE

• torek, 5. 3. 2024, 10.00

DODATNE INFORMACIJE in DOGOVORI ZA ODDAJO VLOGE:

• email: vrtec.krojacekhlacek@gmail.com,
  • vsak dan od 8. do 14. ure na 040 509 371 (Ana Buhvald Pori).

Vabljeni, da si ogledate našo spletno stran vrtec-prevalje.si, kjer najdete informacije o organizaciji in delu vrtca ter zloženko z osnovnimi informacijami ob vpisu. Tudi Publikacija vrtca je dosegljiva na spletni strani.

Za otroke, ki so že vključeni v naš vrtec, boste vloge dobili v garderobne omarice prvi dan vpisa.

Vabljeni v naš vrtec!

Ana Buhvald Pori, pomočnica ravnateljice vrtca pri OŠ Prevalje