Spoštovani starši!

V prihodnjih dneh boste po pošti prejeli vabilo na roditeljski sestanek in ostalo potrebno dokumentacijo.

Sestanki bodo v SREDO, 30. 8. 2023.

V Vrtcu Krojaček Hlaček:

  • ob 16.30 za I. starostno obdobje (otroke letnikov 2021, 2022);
  • ob 17.30 za II. starostno obdobje (otroke letnikov 2017, 2018, 2019, 2020).

Prek elektronske pošte oz. eAsistenta boste v dneh pred sestankom prejeli informacije o igralnici, ki jo bo obiskoval vaš otrok. Sestanki bodo v igralnicah.

V Vrtcu Leše in Šentanel pa ob 17h!

V upanju, da se vidimo v čim večjem številu, vas lepo pozdravljamo! (Sestanka se udeležite brez otroka.)

——————————

Uvodni dan, kjer si boste lahko skupaj z otrokom ogledali vrtec in otrokovo igralnico ter dobili morebitne dodatne informacije o uvajanju, bo v ČETRTEK, 31. 8. 2023, od 9.00 do 11.00, v igralnicah, ki jih bodo otroci kasneje obiskovali. 

—————————–

Poleg vabila boste novinci dobili obrazce: Izjava o privolitvi za obdelavo osebnih podatkov otroka in soglasje za eAsistenta (brezplačna aplikacija, ki vam in nam omogoča komunikacijo – sporočila, odjave …), vsi pa obrazec Podatki za vzgojiteljico. Poslali smo tudi obrazec za namenitev dela dohodnine – če kdo želi nameniti del dohodnine, bomo veseli vaše donacije. Prosimo, da izpolnjene obrazce vrnete vzgojiteljici na sestanku.

Novinci: spominjamo vas na zdravniški pregled (zdravniško potrdilo morate prinesti vzgojiteljici do 1. 9.) ter vlogo za znižano plačilo vrtca (Vloga za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev – oddate na pristojni Center za socialno delo).

Otrok v vrtcu potrebuje: copate; lonček (najbolje keramičen zaradi boljšega čiščenja) ali stekleničko (iz česar najlažje pije); plenice (če jih potrebuje); rezervna oblačila; dudo – če jo želi (spanje); igračo – če jo potrebuje za tolažbo in spanje; škornje, dežni plašč in dežne hlače (ima ves čas v vrtcu v omarici).

Dnevna rutina v vrtcu – za lažji začetek predlagamo, da vsaj zadnjih 14 dni pred vstopom v vrtec, če je le mogoče, otrokovi dnevi potekajo podobno kot pri nas (za otroke letnikov 2021 in 2022): zajtrk ob 8h; kosilo okrog 11.15 (I. starostno obdobje); počitek oz. spanje okrog 11.45, 12h (otrok lahko zaspi z naniko, dudo; če je le mogoče, naj dopoldne ne zaspi ob dojenju); prebujanje okrog 13.30 do 14h, odvisno od otrok.

Pomočnica ravnateljice za vrtec

Ana Buhvald Pori

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)