Dragi otroci!

Vse vzgojiteljice in ostali zaposleni v vrtcu vas že zelo zelo pogrešamo. Za vas in za vaše družine smo (ob upoštevanju vseh ukrepov) pripravili praznično voščilnico (povezava spodaj). Otroci, ki so v tem času v vrtcu, ker nujno potrebujejo varstvo, in vzgojiteljice so se naučili pesmico Pesem želja in vam jo zapeli, vi pa se jo naučite doma, da jo bomo, ko se spet vidimo, lahko peli skupaj. Mahata pa vam tudi Božiček in Dedek Mraz.

Dragi otroci, spoštovani starši!

Želim vam veliko miru in zdravja v prazničnih dneh ter veselja v novem letu 2021. Hvala za vso sodelovanje in prilagajanje v letošnjem letu. Naša Pesem želja naj vam prinese “zdravja, veselja in srečo sveta”.

V upanju, da se bomo lahko čim prej vsi videli, vas v imenu vseh zaposlenih in v svojem imenu lepo pozdravljam.

Ana Buhvald Pori, pomočnica ravnateljice za vrtec

(Skupno 259 obiskov, današnjih obiskov 1)