Spoštovani starši!

Veliko otrok ostaja do konca maja še doma – hvala za razumevanje in organizacijo varstva drugače. Tisti otroci, za katere potrebujete varstvo za prihodnja dva tedna in ste jih prijavili, pa se v vrtec vračajo v ponedeljek, 18. 5. Vsi delavci vrtca jih že nestrpno pričakujemo in pogrešamo.

Pošiljam vam NAVODILA za naš nov začetek! Glede na vsa priporočila smo skušale oblikovati osnovne napotke za vas. Vse v dobro vaših otrok. Prosim, da si navodila natančno preberete in jih upoštevate.

Ob prvem prihodu prinesete vzgojiteljici IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC (če izjave ne morete sprintati, bo na voljo pred vhodom v vrtec – miza z izjavami, pisalom in razkužilom – pred in po uporabi pisala si razkužite roke).
Trudili se bomo, da se bodo imeli otroci kar najlepše. Vas pa prosimo za razumevanje in sodelovanje.

Lep pozdrav. Miren vikend. Ostanimo zdravi!

Ana Buhvald Pori, pomočnica ravnateljice za vrtec

(Skupno 245 obiskov, današnjih obiskov 1)