Predstava za otroke Afriško sonce v izvedbi Gledališča MalihVelikih so nam predstavili igrano-lutkovni muzikal z živo glasbo Afriško sonce.

V afriški savani živali veselo živijo pod mogočnim vročim afriškim soncem in pod skrbno vlado Leva, kralja živali. Nekega dne pa v savani zapade sneg in pritisne hud mraz. Lev skliče sestanek vseh predstavnikov afriških živali in s se svojim prijateljem, navihanim opičjakom Manujem, odpravi na dolgo pot do Rajske dežele, kjer prebiva Mati Narava. Samo ona ima moč, da vrne savani in njenim prebivalcem njihovo ljubo afriško sonce. Mati Narava jima obljubi pomoč, vendar tudi sama prosi zanjo. Kako ji lahko pomagata odposlanca in kako ji lahko pomagamo tudi mi, nam je razkrila Mati Narava sama.

Foto: Eva Štriker

(Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1)