Spoštovani starši!

V začetku avgusta boste po pošti prejeli vabilo na roditeljski sestanek in ostalo potrebno dokumentacijo.

Sestanki bodo v ČETRTEK, 29. 8. 2024.

V Vrtcu Krojaček Hlaček:

  • ob 16.30 za I. starostno obdobje (otroke letnikov 2022, 2023);
  • ob 17.30 za II. starostno obdobje (otroke letnikov 2018, 2019, 2020, 2021).

Prek elektronske pošte oz. eAsistenta boste pred sestankom prejeli informacije o igralnici, ki jo bo obiskoval vaš otrok. Sestanki bodo v igralnicah.

V Vrtcu Leše bo sestanek ob 17h,

v Vrtcu Šentanel pa ob 16h!

V upanju, da se vidimo v čim večjem številu, vas lepo pozdravljamo! (Sestanka se udeležite brez otroka.)

——————————

Uvodni dan, kjer si boste lahko skupaj z otrokom ogledali vrtec in otrokovo igralnico ter dobili morebitne dodatne informacije o uvajanju, bo v PETEK, 30. 8. 2024, od 9.00 do 11.00, v igralnicah, ki jih bodo otroci kasneje obiskovali. 

—————————–

Poleg vabila boste novinci dobili obrazce: Izjava o privolitvi za obdelavo osebnih podatkov otroka in soglasje za eAsistenta (brezplačna aplikacija, ki vam in nam omogoča komunikacijo – sporočila, odjave …), vsi pa obrazec Podatki za vzgojiteljico. Poslali smo tudi obrazec za namenitev dela dohodnine – če kdo želi nameniti del dohodnine, bomo veseli vaše donacije. Prosimo, da izpolnjene obrazce vrnete vzgojiteljici na sestanku.

Novinci: spominjamo vas na zdravniški pregled (zdravniško potrdilo morate prinesti vzgojiteljici do 1. 9.) ter vlogo za znižano plačilo vrtca (Vloga za uveljavljanje pravic iz javnih sredstev – oddate na pristojni Center za socialno delo).

Otrok v vrtcu potrebuje: copate; lonček (najbolje keramičen zaradi boljšega čiščenja) ali stekleničko (iz česar najlažje pije); plenice (če jih potrebuje); rezervna oblačila; dudo – če jo želi (spanje); igračo – če jo potrebuje za tolažbo in spanje; škornje, dežni plašč in dežne hlače (ima ves čas v vrtcu v omarici).

Dnevna rutina v vrtcu – za lažji začetek predlagamo, da vsaj zadnjih 14 dni ali mesec pred vstopom v vrtec, če je le mogoče, otrokovi dnevi potekajo podobno kot pri nas (za otroke letnikov 2022 in 2023): zajtrk ob 8h; kosilo okrog 11.15 (I. starostno obdobje); počitek oz. spanje okrog 11.45, 12h (otrok lahko zaspi z naniko, dudo; če je le mogoče, naj dopoldne ne zaspi ob dojenju); prebujanje okrog 13.30 do 14h, odvisno od otrok.

Pomočnica ravnateljice za vrtec

Ana Buhvald Pori

(Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1)