Vpis v Vrtec Prevalje (v enoti Vrtec Krojaček Hlaček in Vrtec Leše) bo potekal od 27. februarja do 10. marca 2023. Vloga za vpis in vprašalnik (obvezna priloga vlogi za NOVINCE) sta na voljo na spletni strani vrtca, v obeh enotah vrtca (pri oglasni deski pri vhodu) in v računovodstvu OŠ.

Vlogo z vprašalnikom oddate od 27. 2. do 10. 3.:

• po pošti (priporočeno pismo – OŠ Franja Goloba Prevalje – Vrtec Prevalje, Polje 4, 2391 Prevalje),
  • skenirano po elektronski pošti na naslov mojca.polanc1@guest.arnes.si,
  • na dnevih odprtih vrat,
  • osebno v vrtcu pri pomočnici ravnateljice (hodnik levo pri glavnem vhodu) ali v računovodstvu OŠ (po predhodnem dogovoru).

Vabljeni, da se z otrokom oglasite na DNEVIH ODPRTIH VRAT:

ENOTA VRTEC KROJAČEK HLAČEK

• ponedeljek, 27. 2. 2023, 17.00
  • torek, 7. 3. 2023, 17.00

ENOTA VRTEC LEŠE

• četrtek, 2. 3. 2023, 10.00

DODATNE INFORMACIJE in DOGOVORI ZA ODDAJO VLOGE:

• email: vrtec.krojacekhlacek@gmail.com,
  • vsak dan od 8. do 14. ure na 040 509 371 (Ana Buhvald Pori).

Vabljeni, da si ogledate našo spletno stran vrtec-prevalje.si, kjer najdete informacije o organizaciji in delu vrtca ter zloženko z osnovnimi informacijami ob vpisu. Tudi Publikacija vrtca je dosegljiva na spletni strani.

Za otroke, ki so že vključeni v naš vrtec, boste vloge dobili v garderobne omarice prvi dan vpisa.

Vabljeni v naš vrtec!

Ana Buhvald Pori, pomočnica ravnateljice vrtca pri OŠ Prevalje