Spoštovani starši!

Zaradi preprečitve širjenja virusa SARS CoV-2 vrtec ostaja tudi čez praznike ZAPRT.

V enoti Vrtec Krojaček Hlaček bomo v prihodnjih dveh tednih zagotavljali NUJNO VARSTVO (in prehrano) za otroke, kjer sta oba starša zaposlena ter OPRAVLJATA DELO, KI JE POMEMBNO ZA DELOVANJE DRUŽBE IN DRŽAVE (NOVA IZJAVA DELODAJALCA) in nimata možnosti drugega varstva.

Če je en starš doma (koristi dopust, ure …), otrok ne more biti v vrtcu.

Hvala za sodelovanje in organizacijo varstva na druge načine, da širjenje okužb zamejimo, kolikor se le da in poskrbimo za tiste, ki varstvo res nujno potrebujejo.

Prijave za oba tedna (z urami prihoda in odhoda) zbiramo prek eAsistenta, na elektronski naslov ana.buhvald-pori@guest.arnes.si ali kot sporočilo na telefon: 040 509 371 do četrtka, 17. 12. 2020, do 12. ure. Na voljo sem vam tudi za vsa vprašanja, dileme. Prijave so obvezne tudi za otroke, ki so trenutno prisotni.

V času zaprtja ste starši otrok, ki ne bodo v vrtcu, plačila oproščeni. Starši, ki zaradi varstva otrok ne boste mogli v službo, ste upravičeni do 80-odstotnega nadomestila plače.

Pazite nase, na svoje otroke. Držite se ukrepov, ne družite se z drugimi, da bomo lahko kmalu vsi nazaj v vrtcu.

Ostanimo zdravi! Hvala za razumevanje in sodelovanje. Lepe praznične dni vam želim!

Pomočnica ravnateljice za vrtec

Ana Buhvald Pori

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)