Zaradi preprečitve širjenja virusa SARS CoV-2 vrtec ostaja do nadaljnjega zaprt.

V enoti Vrtec Krojaček Hlaček ves čas zagotavljamo NUJNO VARSTVO (in prehrano) za otroke, kjer sta oba starša zaposlena in ju v službi NUJNO potrebujejo (potrdilo delodajalca) ter NIMATA MOŽNOSTI DRUGEGA VARSTVA ALI IZMENJAVE (popoldan/dopoldan).

Prijave za posamezen teden (z urami prihoda in odhoda) zbiramo prek eAsistenta, na elektronski naslov ana.buhvald-pori@guest.arnes.si ali kot sporočilo na telefon: 040 509 371 vsak teden po pozivu prek eAsistenta. Na voljo sem vam tudi za vsa vprašanja, dileme.

V času zaprtja ste starši otrok, ki ne bodo v vrtcu, plačila oproščeni. Starši, ki zaradi varstva otrok ne boste mogli v službo, ste upravičeni do 80-odstotnega nadomestila plače. Hvala, da si organizirate varstvo drugače, čeprav vem, da vam ni lahko.

Pazite nase, na svoje otroke. Držite se ukrepov, saj so trenutne številke dokaj slabe – le s spoštovanjem ukrepov se bomo lahko čim prej vrnili v vrtec.

Ostanimo zdravi! Hvala za razumevanje in sodelovanje.

• ob prvem prihodu ali vmesni odsotnosti prinesete vzgojiteljici novo IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC (na voljo v avli vrtca – miza z izjavami, pisalom in razkužilom – pred in po uporabi pisala si razkužite roke);