Zaradi preprečitve širjenja virusa SARS CoV-2 vrtec ostaja tudi čez praznike ZAPRT.

V enoti Vrtec Krojaček Hlaček bomo v prihodnjih dveh tednih zagotavljali NUJNO VARSTVO (in prehrano) za otroke, kjer sta oba starša zaposlena ter OPRAVLJATA DELO, KI JE POMEMBNO ZA DELOVANJE DRUŽBE IN DRŽAVE (NOVA IZJAVA DELODAJALCA) in nimata možnosti drugega varstva.

Prijave za oba tedna (z urami prihoda in odhoda) zbiramo prek eAsistenta, na elektronski naslov ana.buhvald-pori@guest.arnes.si ali kot sporočilo na telefon: 040 509 371 do četrtka, 17. 12. 2020, do 12. ure. Na voljo sem vam tudi za vsa vprašanja, dileme. Prijave so obvezne tudi za otroke, ki so trenutno prisotni.

Pazite nase, na svoje otroke. Držite se ukrepov, ne družite se z drugimi, da bomo lahko kmalu vsi nazaj v vrtcu.

Ostanimo zdravi! Hvala za razumevanje in sodelovanje. Lepe praznične dni vam želim!