Žal se situacija ni kaj spremenila in vrtec ostaja zaradi preprečitve širjenja virusa SARS CoV-2 žal ZAPRT.

V enoti Vrtec Krojaček Hlaček bomo zagotavljali NUJNO VARSTVO (in prehrano) za otroke, kjer sta oba starša zaposlena in ju v službi NUJNO potrebujejo (potrdilo delodajalca) ter NIMATA MOŽNOSTI DRUGEGA VARSTVA ALI IZMENJAVE (popoldan/dopoldan).

Prijave za nov teden (z urami prihoda in odhoda) zbiramo prek eAsistenta, na elektronski naslov ana.buhvald-pori@guest.arnes.si ali kot sporočilo na telefon: 040 509 371 do četrtka, 10. 12. 2020, do 12. ure. Na voljo sem vam tudi za vsa vprašanja, dileme. Prijave so obvezne tudi za otroke, ki so trenutno prisotni.

Pazite nase, na svoje otroke. Držite se ukrepov, ne družite se z drugimi, da bomo lahko kmalu vsi nazaj v vrtcu.

Ostanimo zdravi! Hvala za razumevanje in sodelovanje.

• ob prvem prihodu ali vmesni odsotnosti prinesete vzgojiteljici novo IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC (v prilogi – če izjave ne morete sprintati, je na voljo v avli vrtca – miza z izjavami, pisalom in razkužilom – pred in po uporabi pisala si razkužite roke);