Zaradi preprečitve širjenja virusa SARS CoV-2 bo vrtec še naprej zaprt.

V enoti Vrtec Krojaček Hlaček bomo zagotavljali NUJNO VARSTVO (in prehrano) za otroke, kjer sta oba starša zaposlena in ju v službi NUJNO potrebujejo (potrdilo delodajalca) ter NIMATA MOŽNOSTI DRUGEGA VARSTVA ALI IZMENJAVE (popoldan/dopoldan).

Prijave za teden od 16. do 20. 11. 2020 (z urami prihoda in odhoda) zbiramo prek eAsistenta, na elektronski naslov ana.buhvald-pori@guest.arnes.si ali na telefon: 040 509 371 do petka, 13. 11. 2020, do 12. ure. Na voljo sem vam tudi za vsa vprašanja, dileme. Prijave so obvezne tudi za otroke, ki so ta teden prisotni.

Pazite nase, na svoje otroke. Držite se navodil – opravljajte nujne opravke, skrbite za higieno rok in kašlja, odpovejte druženja, ob bolezenskih znakih in v primeru stika z okuženo osebo ostanite doma in ravnajte v skladu z navodili, da bomo lahko čim prej spet imeli poln vrtec otrok.

Ostanimo zdravi! Upam, da se kmalu vidimo. Hvala za razumevanje in sodelovanje.

Pomočnica ravnateljice za vrtec Ana Buhvald Pori

*protokol za tiste, ki bodo prisotni, je spodaj!

• ob prvem prihodu ali vmesni odsotnosti prinesete vzgojiteljici novo IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC (v prilogi – če izjave ne morete sprintati, je na voljo v avli vrtca – miza z izjavami, pisalom in razkužilom – pred in po uporabi pisala si razkužite roke);