Zaradi preprečitve nadaljnjega širjenja virusa SARS CoV-2 bo vrtec od ponedeljka, 26. oktobra 2020, zaprt.

V enoti Vrtec Krojaček Hlaček bomo zagotavljali NUJNO varstvo (in prehrano) za otroke, kjer sta oba starša zaposlena pri delodajalcih, ki opravljajo dela, pomembna za delovanje družbe in države (kot npr. zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski in policiji ter v službah, ki so pomembne za oskrbo prebivalstva) in nimajo možnosti drugega varstva.

Prijave za teden od 26. do 30. 10. 2020 (z urami prihoda in odhoda) zbiramo prek eAsistenta, na elektronski naslov ana.buhvald-pori@guest.arnes.si ali na telefon: 040 509 371 do sobote zjutraj. Na voljo sem vam tudi za vsa vprašanja, dileme.

V času zaprtja boste starši otrok, ki ne bodo v vrtcu, plačila oproščeni. Starši, ki zaradi varstva otrok ne boste mogli v službo, boste upravičeni do 80-odstotnega nadomestila plače.

Pazite nase, na svoje otroke. Držite se navodil – opravljajte nujne opravke, skrbite za higieno rok in kašlja, odpovejte druženja, ob bolezenskih znakih in v primeru stika z okuženo osebo ostanite doma in ravnajte v skladu z navodili.

Ostanimo zdravi! Upam, da se kmalu spet vidimo.

Hvala za razumevanje in sodelovanje.

• ob prvem prihodu prinesete vzgojiteljici novo IZJAVO STARŠEV PRED VSTOPOM OTROKA V VRTEC (na povezavi – če izjave ne morete sprintati, je na voljo v avli vrtca – miza z izjavami, pisalom in razkužilom – pred in po uporabi pisala si razkužite roke);