Spoštovani starši!

Za novo šolsko leto 2020/2021 smo v Vrtec Prevalje sprejeli vse otroke, ki ste jih vpisali v rednem roku in ki bodo s 1. 9. 2020 izpolnili pogoje za vstop v vrtec (starost najmanj 11 mesecev in da starš ne koristi več porodniškega dopusta). V tem tednu ali v začetku prihodnjega tedna boste po pošti prejeli obvestilo o sprejemu in 2 izvoda pogodbe – pogodbi podpišite in ENO v 15ih dneh vrnite na naslov OŠ Franja Goloba Prevalje – Vrtec, Polje 4, 2391 Prevalje. Ostale informacije (o zdravniških pregledih, uvajanju, uvodnem roditeljskem sestanku, vlogi za znižano plačilo …) dobite v poletnih mesecih (ko se bo videlo, kakšni bodo ukrepi takrat in kako bomo lahko načrtovali delo).

Otroci, ki že obiskujejo naš vrtec, so avtomatsko sprejeti naprej. Za njih dobite pogodbe v mesecu avgustu.

Lep pozdrav. Ana Buhvald Pori, pomočnica ravnateljice za vrtec

(Skupno 233 obiskov, današnjih obiskov 1)